Скрыть боковую панель
Показать боковую панель
ГлавнаяБлогОртопедичні подушки. Типи ортопедичних подушок

Ортопедичні подушки. Типи ортопедичних подушок

08.01.2005

   Ортопедичні подушки ↔ короткий огляд:


   Народна мудрість говорить: «Ляж так засни; встань да будь здоров! Виспишся - помолодієш »І якщо про омолоджуючий ефект сну ще можна посперечатися, то його оздоровчий вплив - це науково доведений факт. Однак спокійний і відновлюючий сили сон може бути тільки в тому випадку, якщо людина перебуває під час сну в правильній позі і не відчуває дискомфорту. У цьому допомагають правильно підібрані матрац і подушка.
Максимально природнє положення голови і шиї забезпечують подушки ортопедичні. Завдяки використанню пружних і в міру м'яких матеріалів ортопедичні подушки знижують тиск у міжхребцевих дисках, зменшують навантаження на хребет, нормалізують циркуляцію крові, знімають м'язові спазми шиї і плечей, сприяючи повному розслабленню організму під час сну. Форма ортопедичної подушки повторює природні вигини шиї і голови людини і являє собою прямокутник, що складається їх двох валиків різного діаметру. Валик більшого діаметру підкладається під шию, на валику меншого діаметру розташовується голова - таким чином, досягається анатомічно правильне положення шийного відділу хребта.
Ортопедичні подушки для дорослих з пінополіуретану (ППУ)
Пінополіуретан (штучний латекс) - це доступний, еластичний і гіпоалергенний матеріал, який тривалий час зберігає форму і не звалюється після прання. Завдяки анатомічній формі ортопедичні подушки з ППУ м'яко підтримують голову і шию в найбільш правильному і природному положенні. Деякі моделі проникні для повітря - завдяки спеціальній перфорації створюється ідеальний мікроклімат на поверхні подушки.

   ортопедические подушки купить недорого по цене производителя + отзывыОртопедичні подушки з латексу
   Натуральний спінений латекс отримують з молочного соку каучукових рослин. Ортопедичні подушки з натурального латексу мають підвищену пружність і еластичність, легко приймають необхідну форму і швидко відновлюються. Безумовна анатомічність подушок з латексу забезпечує високий рівень їх ортопедичного впливу, а значить, сон на такій подушці завжди буде спокійним і глибоким. Натуральний латекс має губчасту структуру і добре вентилюється.

   Ортопедичні подушки з ефектом пам'яті
   Меморі, або піна з ефектом пам'яті - це спінений поліуретан з пористою структурою осередків, термочутливий, в'язко-еластичний, гіпоалергенний матеріал, що забезпечує повне розслаблення м'язів, нормальне кровопостачання мозку і, як наслідок, відмінний колір обличчя, відсутність синців і мішків під очима. Під впливом тепла і ваги ортопедична подушка з меморікс вдавлюється, приймаючи форму голови і шиї, внаслідок чого тиск розподіляється рівномірно по всій контактної поверхні, судини не пережимаються і хребет знаходиться в розслабленому положенні. Ортопедичні подушки з меморікс запобігають захворювання шийного відділу хребта і забезпечують глибокий і здоровий сон.
   Ортопедичні подушки для новонароджених
   Ортопедичні подушки для новонароджених підтримують малюків в природному положенні, в позі, яка, за твердженням педіатрів, полегшує дихання і травлення. Ортопедичні подушки для новонароджених під голову розроблені з урахуванням дитячих анатомічних особливостей і сприяють правильному розвитку шийного відділу хребта.
   Ортопедичні подушки для дітей
   Дитячі ортопедичні подушки представлені в широкому модельному асортименті, що охоплюватиме всі вікові категорії від 1,5 до 18 років. Ортопедичні подушки для дітей надають масажний і стабілізуючий вплив на шийний відділ хребта, забезпечуючи всі умови для спокійного і глибокого сну.
   Ортопедичні подушки для вагітних і годуючих
   Ортопедичні подушки для вагітних забезпечують комфорт під час сну, підтримують поперек у положенні лежачи, напівлежачи і сидячи, забезпечують розвантаження хребта, допомагають зняти біль у спині. Клиноподібні ортопедичні подушки підкладають під живіт лежачи на боці для комфортного сну і відпочинку, Я-образні подушки забезпечують підтримку різних частин тіла протягом всієї вагітності, С-образні подушки підтримують животик і допомагають при годуванні, U-образні подушки укутують жінку з двох сторін, забезпечуючи підтримку як спини, так і живота.
Ортопедичні подушки для відпочинку і подорожей, подушки для сидінь, під спину і під ноги.
Ортопедичні подушки у формі підкови, бумеранга або валика розвантажують м'язи шиї і забезпечують глибокий сон під час відпочинку та подорожей. Ортопедичні подушки під спину підтримують правильне положення хребта при тривалому сидінні за робочим столом або в автомобілі, знімають стомлення м'язів спини, допомагають зберегти правильну поставу.
Людям з сидячою роботою також рекомендовані ортопедичні подушки для сидінь, що усувають напругу в спині і поліпшують кровообіг в області тазу. Ортопедичні подушки для ніг забезпечують максимальне розслаблення м'язів гомілок, ефективно знімають втому і набряки ніг. Їх використання рекомендується при спазмах і судомах литок, варикозному розширенні вен, захворюваннях суглобів.

Ортопедичні подушки. Типи ортопедичних подушок
Good Matras

Комментарии

Пока нет комментариев

Написать комментарийНочная акция
Скидка -5%
при заказе через корзину
До конца акции
Позвонить

Нажмине на телефонный номер