Скрыть боковую панель
Показать боковую панель
ГлавнаяБлогТипові помилки при виборі ↔ ортопедичних матраців ↔ Як правильно вибрати ортопедичний матрац?

Типові помилки при виборі ↔ ортопедичних матраців ↔ Як правильно вибрати ортопедичний матрац?

01.05.2005

На жаль, навчитися обирати матраци дуже важко. У школах такого предмету немає, як і в будь-яких інших навчальних закладах. Відповідно, залишається два шляхи - або вчитися методом проб і помилок, або звернутися за допомогою до професіоналів.
Існує цілий ряд поширених помилок, які постійно переслідують покупців.
1. Придбання за рекомендацією
На жаль, навіть якщо ваш близький друг розповідає про матраци, який він собі купив не так давно, і тепер настійно рекомендує вчинити аналогічно, зовсім не факт, що покупка вас потішить. Справа в тому, що модель потрібно підбирати, виходячи з різних факторів, починаючи від власного смаку і закінчуючи особливостями тіла. Навряд чи товар, придбаний вашим сусідом-товстуном, підійде вам, коли ви високого зросту і худорляві. Зрозуміло, жорстка модель принесе певну користь, але при покупці не треба орієнтуватися на думку сусіда. Звертайте увагу на свої власні переваги та особливості будови свого тіла.
Крім того, деякі експерти рекомендують звернутися до лікаря, який би розповів, який варіант підходить вам. Цей підхід має право на життя.
2. Плутанина понять
Багато людей не зовсім розуміють, що таке ортопедичний матрац. Вони стверджують, що бажають придбати, скажімо, варіант з кокосовою койрою, а не ортопедичний. Продавці, у свою чергу, цю різновид іменують саме ортопедичної, що викликає збентеження клієнта.
Насправді, даний виріб відрізняється від всіх інших тільки тим, що він може забезпечити підтримку хребта в повній мірі. Відповідно, можна запобігти проблеми зі спиною і внутрішніми органами, та й втома така модель краще знімає.
Наповнювачі використовуються такі ж, як і в звичайному випадку, просто на дотик такі вироби здадуться куди більш жорсткими.
3. Недостатня перевірка
Перед тим, як придбати товар, вам обов'язково потрібно як мінімум його помацати! А найкраще - ще й прилягти на обраний виріб. Тільки так можна визначити, наскільки воно вам підходить. Завдяки даній дії, ви зможете позбутися від безлічі проблем:
 Перевірте модель,чи підходить вам за розміром;
 Зрозумієте, що ступінь жорсткості / м'якості повністю вас задовольняє;
 Нарешті, дізнаєтеся про те, наскільки комфортно спатиме на цьому виробі.
Матраци вкрай рідко виготовляються тільки з одним наповнювачем, найчастіше застосовуються різні компоненти. Наприклад, модель з натурального латексу, залежно від використаних компонентів, може бути як м'яким, так і жорстким. Навіть матраци з наповнювачем з кокосової койри не завжди найжорсткіші!
Відповідно, подібний вибір стає справою досить важкою, але при правильному підході ефект буде приголомшливим.

Типові помилки при виборі ↔ ортопедичних матраців ↔ Як правильно вибрати ортопедичний матрац?
Good Matras

Комментарии

Пока нет комментариев

Написать комментарийНочная акция
Скидка -5%
при заказе через корзину
До конца акции
Позвонить

Нажмине на телефонный номер